תקנון האתר

תקנון אתר

תקנון האתר חל על כל גולש ועל כל אדם המבצע שימוש באתר או במידע המוצג בו.

קופון 50 ש"ח עד סוף אוגוסט - כל חבר מועדון חדש או ותיק יקבל קופון הנחה על סך 50 ש"ח לקנייה מעל 200 ש"ח. החברה רשאית להפסיק את פעילות הקופון למשתמש לפי שיקול דעתה. משתמש שינצל לרעה את הקופון וישתמש בו פעמיים, או ישתמש בו עם כל קופון אחר - עשוי להיחסם מהאתר ויתבקש להחזיר את הסכום. ניצול לרעה ייקבע בהתאם לשיקול דעתה של החברה, נמצה את הדין את מי שיבצע ניסיון כזה או אחר לעשות זאת. אין להשתמש עם קופוני הנחה אחרים (למעט קוד מועדון אישי) - המשלוח לא יבוצע בהפרה של תנאי זה

משלוח וזמן אספקה – שליחות עד בית הלקוח בתוך שבעה ימי עסקים. על סל מוצרים מעל 20 קילו אנו עשויים להתקשר ולבקש תשלום על משלוח נוסף..

ביטול עסקה – לא ניתן להחזיר/לבטל אחרי שיצא החבילה למעט פגם במוצר שיקבל זיכוי

אחריות – פגם במוצר שנובע מתקלה באיחסון/ במשלוח, יטופל ויפוצה בידינו. פגם במוצר שנובע מתקלה בייצור, באחריות החברה המייצרת, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם

מבצעים - כל המבצעים הם עד גמר המלאי, החברה רשאית להפסיק כל מבצע בכל זמן. רוב המבצעים מיועדים לחברי מועדון בלבד (בהזנת קוד מועדון) ואינם חלים על מחלקת האגוזים והזרעים, הנמכרים במחירי מבצע משלהם לחברי מועדון.

מידע על המוצרים - הערכים התזונתיים המוצגים עבור מוצרים שונים עשויים להיות לא מדוייקים באתר - לעיתים הערכים או הרכיבים משתנים ואיננו מספיקים לעדכן באתר. ייתכנו סטיות קלות מהערכים המוצגים באתר. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, והמוצר בפועל עלול להיראות קצת שונה.

קופונים -  הקופונים מהווים הנחה באתר בלבד, ולא ניתן לממש אותם בחנות המפעל. קופון מועדון עשוי להיחסם בהזמנות של איסוף עצמי. הזכות ניתנת למנהל האתר לבטל קופון מועדון בהתאם לשיקול דעתו. אם שומשו שני קופונים במקביל ועברו באתר, רשאי האתר לדרוש את סכום הקופון בחזרה, או להציע ביטול העסקה לחלופין.

כפל מבצעים - .אין כפל מבצעים, הנחות או קופונים, מבצעים והנחות נחשבים כגוף אחד לצורך העניין, ולא יופעלו במקביל למעט מקרים בהם האתר מבצע זאת אוטומטית.

תקלות באתר - מוצר שיופיע באתר בחינם בשל טעות תקלה או שגיאה, לא יימסר בעת ההזמנה. כל מקרה של טעות אנוש לכאן או לכאן, נתקשר אליכם לתקן את התקלה טרם מסירת ההזמנה. גם במקרה של הנחה שניתנה בשל תקלה (כמו כפל קופונים, הנחה גלובלית שצוינה באחוזים על כלל מוצרי האתר ולמעשה סיפקה הנחה גבוהה או נמוכה מהמצוין) - המשלוח לא ייצא עד שנציג שלנו יתקן את התקלה טלפונית מול הלקוח ויחייב או יזכה את הסכום הדרוש. ללקוח כמובן תינתן אפשרות לבטל את ההזמנה ללא עלות או חיוב נוסף במקרה כזה.

הצטרפויות למועדון וכל המבצעים המותנים בהן, יתאפשרו פעם אחת בלבד לכל כתובת דירה או בית. לא תתאפשר הצטרפות כפולה או קופון כפול עבור אנשים הגרים באותה הכתובת. משתמש שינצל קופון פעמיים, ולו גם בשל טעות רישום שלנו או בשל קבלת קופון כפולה,, יתבקש להשיב את עלות הקופון ולשלם אותה בחזרה. אנחנו מבקשים מכם לנהוג בהגינות ולא לנצל תקלות או כפל קופונים. האתר רשאי לחסום משתמשים שינהגו בחוסר תום לב.

מאמרים ומידע תזונתי באתר כל המידע התזונתי והרפואי המוצג באתר  הוא בגדר המלצות, ואין להשתמש בו כמקור רפואי מהימן או מוסמך לשום צורך, ובטח שלא לשם ייעוץ רפואי. החברה לא אחראית לשימוש במידע או בטיפים התזונתיים או הרפואיים המוצגים במאמרים באתר, ויש לעיין בהם כמקור מידע אינםורמטיבי ומעניין - אך לא להישען עליהם או להחליף אותם ברופא או תזונאי מוסמך. 

0
cart icon
להרשמה למועדון
phone icon
להזמנה קבוצתית>>