מותג בית השקד

בית השקד בכפר תבור

 

בית השקד בכפר תבור הוא המקום בו בנינו את מוזיאון המרציפן בשנת 1998 ובו הקמנו את מותג “שקד תבור” (שלימים נמכר לחברה חיצונית שאינה קשורה).

המקום שוכן למרגלות התבור, במתחם קסום סמוך למרכז המבקרים של יקב תבור וליד מסעדת בציר 66 המומלצת.

אנו מציעים חוויה גלילית כפרית טעימה ומשובחת, תוצרת רבה ומגוונת שלנו ושל האזור וכן פעילות יצירה משפחתית בלתי נשכחת. תוכלו למצוא אצלנו מגוון מיוחד בתוצרת מקומית , במחירים נמוכים מיוחד, שקדים ואגוזים, קמחים וקטניות, שמנים, קקאו ומגוון עצום של מוצרי טבע ייחודיים. לאור הביקוש הקמנו את החנות האינטרנטית, ממנה ניתן להזמין עד הבית את כל הטוב הזה בלחיצת כפתור. אנחנו גאים על ההזדמנות להעניק ללקוחותינו הנאמנים מדי חודש טעימה מהשפע הגלילי הטוב.

טיול לצפון איננו שלם בלי לעבור בבית השקד בכפר תבור, מקום לחזור אליו…..

זמני פעילות:

ימים א’ עד ו’ 09:00 עד 17:00 (שישי עד 16:00)

 

מותג בית השקד

 

מותג בית השקד הוא מותג בריאות ישן – חדש שצמח בביתו ומוחו של תמיר פלד, תושב כפר תבור, ומנהל מוזיאון המרציפן המפורסם. את ילדותו בילה תמיר בין שדות החיטה לכרמי השקדים בוואדי. חדוות היצירה המשפחתית, שהולידה את פסלי המרציפן המפורסמים, היא שהובילה לסדרות המוצרים המיוחדות של בית השקד. המוצרים שלנו הם שילוב מדויק של בריא וטוב ובטעם המיוחד והישראלי של הגליל. את הקסם שצומח בכרמים, בין החורשות והשקדיות הפורחות, אנחנו מעבירים אל כל מוצר ומוצר.

סדרת הממרחים שלנו מורכבת בשיטה המאפשרת לייצר אותם מרכיב אחד בלבד ובדרך שתשמור על ערכי הרכיבים. הסילאן שלנו טבעי ועשוי מתמרים באיכות גבוהה ביותר, טכניקת הכבישה שלנו עוזרת למצות את טעמם הרענן באופן בלתי מתפשר.

חברי המועדון שלנו יכולים להזמין את מוצרינו במחירים טובים במיוחד ישירות מהאתר, עם משלוח מהיר לכל חלקי הארץ.

לכל המוצרים>>

למידע נוסף על הגרנולה שלנו>>

למידע על חטיפי התמר שוקולתמר שלנו>>

מוצרי המותג:

המשיכו לפרטים ולתשלום
15
cart icon
להרשמה למועדון
phone icon
רכישה כמותית>>