גרנולה בית השקד

גרנולה בית השקד

הגרנולה של בית השקד היא גרנולה מעולה, איכותית וטעימה, שאנחנו מייצרים באהבה במפעל שלנו בכפר תבור. אנחנו קמים כל בוקר לניחוחות הגליל ולשקט הכפרי, שאותם אנחנו מעבירים לכם בחיבוק דרך מוצרי בית השקד.

הגרנולה שלנו מכילה רכיבים טבעיים בלבד, היא טבעונית וללא סוכר מעובד, והיא מיוצרת לפי מתכון מגוון ועשיר באגוזים וגרעינים מלאי ויטמינים, שקדים טעימים, צימוקים וחמוציות עשירים בנוגדי חימצון, שמנים בריאים וכל טוב. 

הגרנולות טבעוניות, כשרות וללא תוספת סוכר.

גרנולה בית השקד מיוצרת בארבעה טעמים: 

גרנולה עשירהגרנולה קלאסית, טעימה מאי פעם, עשירה באגוזים וזרעים ומכילה 13% חלבון (!). הפינוק הכי טוב ובריא להתחיל איתו את הבוקר. הגרנולה הקלאסית שמיוצרת כבר שנים רבות עברה שידרוג, והמתכון שלה כבש עשרות אלפי ישראלים שבוחרים להתחיל איתה את הבוקר, יום יום.


גרנולה שיבולתגרנולה איכותית המכילה שיבולת נקייה בלבד, מיוצרת ומבושלת אצלנו באהבה ובחום, ומצפה לתוספת המיוחדת שתרצו להוסיף אליה. חומר גלם באיכות מקסימלית לכל מה שתרצו לעשות איתו, אם זה בישול, אפייה או גרנולה ביתית.


גרנולה שקדיםגרנולה בריאה באוד, מלאה בויטמינים וברזל, מכילה 12% חלבון, תוספת תזונתית מעולה לגוף שלכם וארוחה נפלאה. השקדים המתוקים והקריספיים מעבירים את תחושת האביב הגלילי, יחד עם חמאת השקד שמקנה לגרנולה את טעמה המיוחד. בריא מאוד, טעים מאוד. 


גרנולה שוקולדגרנולת השקולד של בית השקד היא גרנולה חדשה, טעימה וממכרת במיוחד. הגרנולה, שהפכה לפופולארית מכולן מיד לאחר ייצורה, זכתה לשבחים בשל איזון הטעמים העדין שבה: שוקולד איכותי עם 70% קקאו, המעשיר את הארומה הייחודית של גרנולה בית השקד.


גרנולה חלווהגרנולת החלווה מהווה שחקנית מיוחדת במינה בסצינת הגרנולה הישראלית. הטעם העדין אך העוטף של החלווה, ממלא את הפה בתחושה נוסטלגית למי שמכיר ואקזוטית ומפתיעה למי שלא. שילוב מרענן ומנצח לאורחים, לילדים, או לפינוק קטן ובריא שלגמרי מגיע לך.


כל הגרנולות מיוצרות במפעלי בית השקד, באיכות גבוהה ובאהבה רבה, ומופצות בכל הארץ. אפשר לקנות בניצת הדובדבן, טיב טעם, סטופ מרקט ובקשת טעמים – או אצלנו באתר.

0
cart icon
להרשמה למועדון
phone icon
ליצירת קשר>>